Dolce & Gabbana – finezyjna elegancja i luksus

Dolce & Gabbana, rozpoznawalna na całym świecie włoska marka, oprócz odzieży, torebek, butów czy okularów przeciwsłonecznych nie mogła nie uwzględnić w ofercie również jednego z najważniejszych dodatków, czyli perfum.

 

Magia perfum Dolce&Gabbana

Podstawę zapachów D&G stanowi klasyczny styl z odrobiną najnowszych trendów. Perfumy Dolce&Gabbana nie boją się prowokować i pozostawać w centrum uwagi. Mogą zauroczyć już przy pierwszym kontakcie, nigdy nie będą sprawiać wrażenia mdłych lub nijakich. Mają ukryty włoski charakter ? otwarty, namiętny, pewny siebie i trochę tajemniczy.

 

Ulubione damskie zapachy

Do klasyki należą perfumy Dolce&Gabbana Light Blue – ucieleśnienie radości życia oraz intensywnego śródziemnomorskiego stylu,połączenie zmysłowości letniego dnia i kwiatowo-owocowych nut. Przeciwieństwem może być D&G The One Desire, przywołujący tajemniczą krainę bogactwa świateł i cieni, pokus i kokieterii, tworząc przestrzeń, w której kobieta nakreśla granicę między instynktem a pragnieniem. Wiele miłośniczek ma także zapach The One, będący równowagą między kwiatowym a owocowym zapachem z ciepłą, długo utrzymującą się na skórze bazą.

 

Zapach mężczyzny

Wśród wymagających mężczyzn dużym uznaniem cieszą się klasyczne perfumy Dolce&Gabbana Pour Homme. W zapachu tym zakocha się mężczyzna otwarty, nieco hedonistyczny i odnoszący sukcesy, bez względu na to, czy dąży do celu w znoszonych dżinsach i koszulce, czy też w idealnie dopasowanym garniturze.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*