Flakony pełne piękna

Salvador Dali to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystów XX wieku, mający znaczący wpływ na rozwój malarstwa i filmu surrealistycznego. Współpracował też z potentatami modowymi takimi, jak marka Chanel, dla której projektował ekskluzywną odzież i biżuterię.

 

Zapachy wg Salvadora Dali

Artysta stworzył swój pierwszy zapach w hołdzie dla Gali, żony i muzy, w której był szaleńczo zakochany. Dla niego zapachy były najpiękniejszym wyrazem świata wspomnień i szczęśliwych chwil. Perfumy Salvador Dali to kompozycje dla osób odznaczających się inicjatywą, ceniących sztukę i kulturę, towarzyskich, zaskakujących otoczenie swoim optymizmem i eksperymentami w dziedzinie mody, manifestujących piękno życia w postaci otwartości na ludzi, artyzm i naturę. Jego zapachy to emocje, porywy serca i duszy, zachwyt nad rzeczywistością, wieczna euforia, fascynacja i uwielbienie piękna.

 

Uczta dla zmysłów

Damskie perfumy Salvadore Dali zdominowane są przez aromaty z kategorii kwiatowo-owocowych, z akordami wspaniałej róży, orzeźwiających cytrusów, wanilii oraz bardziej awangardowymi nutami kwiatu bawełny, czerwonej papryczki, kokosu czy fasolki tonka.

W zapachach dla panów, prym wiodą wonie drzewno-aromatyczne, z wyraźnie wyczuwalnym kadzidłem, gałką muszkatołową i drzewem sandałowym, które spodobają się mężczyznom w każdym wieku.

 

Perfumy Salvador Dali to także gratka dla estetów ? unikatowe i kolorowe flakony w kształcie ust doskonale oddają ducha wielkiego malarza.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*