Niech zapach leży na Tobie, jak dobrze skrojony garnitur!

Każda kobieta zwróci uwagę na mężczyznę używającego nietuzinkowych perfum. Natomiast panowie, świadomi słabości kobiet do pięknych zapachów, poszukują perfum, które pozwolą im na podkreślenie swojej osobowości i zaintrygowanie płci przeciwnej.

 

Idealne perfumy dla mężczyzn

Własny gust jest najważniejszym kryterium w poszukiwaniach idealnego zapachu, zapachu, który sprawi przyjemność przede wszystkim samemu sobie. Perfumy muszą podobać się właścicielowi i sprawiać, że będzie czuł się w nich doskonale w każdej sytuacji. Używanie perfum ma dostarczać przyjemnych, zmysłowych doznań.

Linia zapachowa perfum powinna być też dostosowana do charakteru mężczyzny, ponieważ to on będzie ich używać. Perfumy stanowią uzupełnienie jego stylu, warto więc określić, jaki zapach najlepiej określa danego mężczyznę: intensywny i zdecydowany, czy może bardziej dyskretny i uniwersalny.

 

Testujemy perfumy

Dopasowanie zapachu do gustu innej osoby graniczy z cudem. Z tego względu mężczyźni powinni szukać ulubionego zapachu samodzielnie, nie kierując się ślepo rekomendacjami znajomych. Dany zapach inaczej prezentuje się na innej skórze. Testujmy więc na własnej!

Perfumy dla mężczyzn, jak każde inne zapachy, wykazują skłonności do mieszania się ze sobą. Przed wyjściem do perfumerii nie używajmy więc kosmetyków zapachowych – zaburzą odbiór woni perfum, a także nie testujmy kilkunastu zapachów podczas jednej wizyty w sklepie. Nos sobie z tym nie poradzi:)

2 Komentarze

  1. Kobiety chcąc zrobić prezent swojemu mężczyźnie lepiej niech wybiorą się razem z nim na zakupy. ?Na własny nos? mogą spudłować z niespodzianką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*